tel. 61 426 76 06

Skorzystaj z oferty i zadbaj o jakość podróży.
Pełen pakiet dezynfekcyjny już od 99 złotych

Klimatyzacja usuwa zaparowanie szyb, reguluje i oczyszcza powietrze wewnątrz pojazdu. Renault rekomenduje wykonywanie jej regularnych przeglądów wraz z czyszczeniem oraz wymianą filtra kabinowego.

Coroczny serwis klimatyzacji zapewnia:

– eliminację pyłków, mikroorganizmów, pleśni, wirusów i bakterii
– usunięcie nieprzyjemnego zapachu np. po papierosach
– odświeżenie całego układu, sprawdzenie jego podzespołów
– zdrowe powietrze w kabinie pojazdu

Umów wizytę onlineZwiększ ochronę z antyalergicznym filtrem kabinowym Renault

Czujesz nieprzyjemny zapach, masz do czynienia z nadmiernym parowaniem przedniej szyby albo pogorszeniem nawiewu w samochodzie? Prawdopodobnie należy wymienić filtr kabinowy. Pomyśleliśmy o tym i przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Nowe filtry kabinowe Renault zatrzymują 99,9% wszystkich bakterii i alergenów charakteryzują się poprawionym działaniem w mokrym i ciepłym środowisku, które sprzyja rozwojowi alergenów i bakterii.

Umów wizytę online


Opony letnie i ich wpływ na bezpieczeństwo

Nowe opony odgrywają jedną z kluczowych ról w zapewnieniu bezpieczeństwa na drodze. Grubość ich bieżnika ma istotny wpływ na przyczepność na mokrej nawierzchni.

Nowe opony gwarantują zdecydowanie krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni w porównaniu do opon używanych z mniejszą głębokością bieżnika


LETNIA PROMOCJA

Zadbaj o bezpieczeństwo i zmień opony na letnie

Wybierz dla siebie opony letnie


MOTRIO – pełna gama opon

Jak na prawdziwą alternatywę dla opon klasy premium przystało, opony MOTRIO wyróżniają się asymetryczną konstrukcją i składem mieszanki opartym na krzemionce, co poprawia ich parametry pod względem przyczepności, drogi hamowania na mokrej nawierzchni, żywotności oraz komfortu jazdy. Opony przystosowane do wszystkich pojazdów, zaprojektowane, aby spełniać wszelkie oczekiwania klientów.

Katalog opon Motrio

Aluminiowe felgi Renault w atrakcyjnej cenie

CAPTUR

Egée 16

545 zł/szt.*

MEGANE

Silverline 16

525 zł/szt.*

KADJAR

Tiraka 17

650 zł/szt.*

KOLEOS

Huran 19

955 zł/szt.*

* Komunikowana cena felgi nie zawiera ceny kołpaczka. Cena dotyczy 1 sztuki i zawiera VAT.

Sprawdź ofertę

Przegląd Twojego Renault

Regularne przeglądy to klucz do długiego życia Twojego Renault. Skorzystaj z usług serwisowych dostępnych na sklep.renault.pl i oszczędź swój czas oraz pieniądze. Zadbaliśmy też o Twój spokój. W serwisie Renault każdy przegląd przebiega sprawnie i bez niespodzianek, wsparty doświadczeniem i fachową wiedzą naszych załóg technicznych.

Oferta serwisowa zapewnia Ci pełną kontrolę i przejrzyste ceny

3 poziomy przeglądów

Od teraz możesz wybierać pomiędzy trzema poziomami przeglądów serwisowych – wybierz ofertę, która jest dostosowana do Twoich potrzeb i budżetu, jakim dysponujesz.

Umów wizytę online

Akcesoria

Poznaj akcesoria stworzone dla Twojego Renault i zapewnij sobie komfort podróży.

Dywaniki tekstylne

od 205 zł

Poprzeczki dachowe do transportu

od 699 zł

Uchwyt na telefon

105 zł

Mata do bagażnika

od 239 zł

Cena akcesoriów dla określonych modeli Renault jest ceną z VAT i nie zawiera kosztu montażu.

Sprawdź ofertę

Poznaj R-shop i ofertę serwisową przygotowaną specjalnie dla Twojego samochodu wraz z przejrzystą wyceną proponowanych usług. Umów się online i dopasuj termin wizyty do swojego kalendarza. Cena otrzymana w R-shopie jest ceną, którą zapłacisz w serwisie.

Zobacz więcej

Zdjęcia wykorzystane na stronie służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów. Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki, zawierają podatek VAT i są cenami zalecanymi przez Renault Polska. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 18.05.2020 do 31.08.2020 r. lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. Szczegółowe informacje dotyczące akcji promocyjnej można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym u wybranych Autoryzowanych Partnerów Renault biorących udział w akcji lub na lato.renault.pl. Lista Autoryzowanych Partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na lato.renault.pl. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej i do wynikającej z niej zmiany ceny. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Renault. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.