tel. 61 426 76 06

NOWE RENAULT ZOE

Samochód elektryczny na każdy dzień

Znalezione obrazy dla zapytania renault clio 5 turquoise

100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 o mocy 100 kW (135 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Nowe ZOE bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z nowym, mocniejszym akumulatorem Z.E.50, Nowe ZOE zapewnia zasięg nawet do 395 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Nowe ZOE odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

* Wg. procedury WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) zasięg dla wersji Life z kołami 15”.

Pełny spokój

Nowe Renault ZOE oferuje nowy tryb jazdy w mieście – B-Mode, który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim.
Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.

― NOWE RENAULT ZOE

Nowoczesny design, zdecydowany charakter

Nowe ZOE pokazuje swoją silną, teraz jeszcze bardziej wyrazistą osobowość. Nowoczesna, dynamiczna sylwetka z charakterystyczną linią świateł Full LED, nowe kolory nadwozia, kierunkowskazy w lusterkach bocznych, chromowane elementy ozdobne z przodu oraz hologramowe logo tworzą idealną kompozycję. 

Więcej o Designie

― NOWE RENAULT ZOE

Eleganckie i innowacyjne wnętrze

Odkryj nowoczesny system multimedialny EASY LINK z dużym ekranem 9,3’’ oraz cyfrowy, kolorowy wyświetlacz wskaźników i zegarów o przekątnej 10”, pokazujący w czasie jazdy wszystkie niezbędne informacje.
 
Rozgość się w nowym, przytulnym wnętrzu, z chromowanymi elementami i korzystaj z indukcyjnej ładowarki do smartfona. Nowe tapicerki, wykonane w 100% z materiałów z recyklingu, łączą Twój komfort z ochroną środowiska.

Skonfiguruj