tel. 61 426 76 06

Korzystaj z życia po swojemu

Już od 599 zł/mies. (RRSO 6,49%) z przedłużoną gwarancją i przeglądami.

Liczne powody aby wybrać Nowe Renault CAPTUR

SUV z charakterem

Atletyczny design, dynamiczny profil, wyprofilowane linie boczne oraz nowa linia świateł z oświetleniem 100% LED… Nowe Renault CAPTUR uwiedzie Cię swoim stylem już od pierwszego wejrzenia.

Nowoczesne i komfortowe wnętrze

Nowe Renault CAPTUR prezentuje całkowicie nową kabinę, będącą synonimem maksymalnego komfortu, materiałów wysokiej jakości oraz najnowszych technologii.

Przestronny i wszechstronny

Wystarczająco dużo przestrzeni dla Ciebie i Twoich pasażerów, liczne schowki, pojemność ładunkowa do 536 litrów, nie zapominając o bardzo praktycznej przesuwnej kanapie: prawdziwa definicja wielofunkcyjności.

Systemy audio BOSE®

Renault i BOSE opracowali innowacyjny system do nowego Renault CAPTUR. Dzięki 9 głośnikom i efektowi przestrzennego dźwięku 3D możesz cieszyć się wyjątkowymi doznaniami muzycznymi

Maksymalne bezpieczeństwo

Ciesz się najnowszymi technologiami: wspomaganie utrzymania samochodu na pasie ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, system kontroli martwego pola, pomoc na drodze i w korku, i wiele więcej!

Zawsze online

Zlokalizowanie swojego samochodu, znalezienie drogi, dyktowanie i odtwarzanie wiadomości SMS, połączenia telefoniczne lub słuchanie muzyki przechowywanej na telefonie nigdy nie było łatwiejsze!

Umów się na swoją jazdę testową

Niezmiernie uwodzicielski design na zewnątrz jak i wewnątrz dzięki materiałom i wykończeniom wysokiej jakości, rozbudowany wybór dostępnych technologii i usług online, aby ułatwić codzienne obowiązki … Zobacz je sam i poczuj jak przyjemnie prowadzi się Nowe Renault CAPTUR.

WYPRÓBUJ