tel. 61 426 76 06

Wirtualny salon Renault

Wirtualny salon to miejsce, które powinieneś odwiedzić, jeśli szukasz nowego samochodu szybko, wygodnie, w atrakcyjnej ofercie oraz w dobrze dopasowanym finansowaniu.

Bez wychodzenia z domu

Sprawdź bez wychodzenia z domu szeroką gamę modeli Renault do natychmiastowego odbioru. Nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób i zaprezentuje wybraną przez Ciebie ofertę oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

W atrakcyjnej ofercie

Wyjedź nowym osobowym Renault zyskując nawet 30 000 zł. Skorzystaj też z pełnego pakietu ubezpieczeń o wartości już od 3,9% ceny samochodu. Każdy samochód możesz odebrać u dowolnego Autoryzowanego Partnera Renault. Zapytaj również o możliwość skorzystania z usługi door-to-door, dzięki której dostarczymy Twoje nowe auto pod wskazany adres.

W elastycznym finansowaniu

Oferujemy szeroką gamę finansowania dostosowanego do Ciebie. Wybierz kredyt EASY BOX z atrakcyjną ratą, w którym Renault dopłaci do Twojego wkładu własnego lub kredyt Flexi, w którym dostosujesz wysokość i częstotliwość spłat do swoich możliwości.

Z finansowaniem dla biznesu

Dla firm proponujemy leasing 103% na 3 lata z 3 miesiącami bez rat. Pierwszą ratę zapłacisz dopiero po wakacjach. To idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, jeśli potrzebujesz odroczenia płatności. W leasingu od 101% dostosujesz wysokość spłat do swoich potrzeb.

Przejdź do wirtualnego salonu

Rabaty prezentowane na liście dotyczą modeli Renault z rocznika 2019, są uzależnione od wersji i modelu i dla samochodów osobowych Renault wynoszą od 2000 zł do 30 000 zł, a dla samochodów dostawczych nawet do 27%. Rabat 30 000 zł dotyczy Nowego Renault ZOE z rocznika 2019 w wersji Intens R135 Z.E. 50 FP. Roczny pakiet ubezpieczeniowy  w programie Renault-PZU (AC,OC,NW, PZU- Auto Pomoc), Renault – ERGO Hestia (AC, OC, NW, Assistance) oraz Renault-ALLIANZ w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny jest dla samochodów osobowych (za wyjątkiem Trafica osobowego) dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Udzielenie kredytu jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej. Leasing oferowany jest przez RCI Leasing Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Stan oferty na 18.05.2020. Szczegóły w salonach i na renault.pl.